Location : Home > L > LD031A200JAB2A
LD031A200JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD031A200JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD031A200JAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD031A200JAB2A CAP CER 20PF 100V 5 NP0 0603 707700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD031A200JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 20pF 5 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD031A200JAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD031A200JAB2A CAP CER 20PF 100V 5 NP0 0603 1334000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com