Location : Home > S > SR407C104KAA
SR407C104KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR407C104KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR407C104KAA ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SR407C104KAA CAP CER 0.1UF 500V 10 RADIAL 682500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR407C104KAA CAP CER 0.1UF 500V 10 RADIAL 577300 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SR407C104KAA CAP CER 0.1UF 500V 10 RADIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SR407C104KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500volts 0.1uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd