Location : Home > L > LCMB50-10-E
LCMB50-10-E
Share on FacebookShare on Facebook
LCMB50-10-E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMB50-10-E LUG COPPER 1 HOLE 147010 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-032-10-249101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-032-10-249101 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-032-10-249101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-032-10-249101 Preci-Dip 289070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015454640 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
T38030-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38030-14-0 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38030-14-0 NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1702420000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1702420000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1702420000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 7.50MM 10POS TPC Global Service Co.Ltd.
1702420000 Weidmuller 146950 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 7.5MM Unitronix Electronics Limited
MDF7-30D-2.54DSA(55) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
MDF7-30D-2.54DSA(55) Hirose 120000 16+ 16+ TPC Global Service Co.Ltd.
MDF7-30D-2.54DSA(55) Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Futune Electronics Co.Limitd
MDF7-30D-2.54DSA(55) IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325102-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325102-24-0 IC 59480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
811-22-046-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 46 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-046-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-046-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 46 POS .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-046-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 46 POS .295 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
811-22-046-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 46 POS .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
770580-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.163" (4.14mm)