Location : Home > M > MDF7-30D-2.54DSA(55)
MDF7-30D-2.54DSA(55)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-30D-2.54DSA(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7-30D-2.54DSA(55) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
950446-7203-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
2715856 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through, Isolated Gray 14-30 AWG
2715856 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
2715856 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2715856 Phoenix Contact 147370 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 6.2MM Unitronix Electronics Limited
2715856 Phoenix Contact 289170 2016+ SENSOR/ACTUATOR TERM BLOCK 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-228-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-228-41-003101 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-228-41-003101 Preci-Dip 147050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-228-41-003101 Preci-Dip 287810 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com