Location : Home > L > LCMB35-6-Q
LCMB35-6-Q
Share on FacebookShare on Facebook
LCMB35-6-Q distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMB35-6-Q LUG COPPER 1 HOLE 147220 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1950680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Red 12-30 AWG
1950680000 Weidmuller 147650 2016+ TERMINAL WTR 2.5 RT Unitronix Electronics Limited
1950680000 Weidmuller 287330 2016+ TERMINAL WTR 2.5 RT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-43-045-10-012000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
20021323-00078D1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021323-00078D1LF Amphenol FCI 147560 2016+ CONN RCPT 78POS SMD B/E GOLD Unitronix Electronics Limited
20021323-00078D1LF Amphenol FCI 289130 2016+ CONN RCPT 78POS SMD B/E GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GBPX-10 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GBPX-10 Curtis Industries 157880 2016+ CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
GBPX-10 IC 40540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GBPX-10 NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1850783 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1850783 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1850783 Phoenix Contact 147140 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1850783 Phoenix Contact 298910 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-003-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 3 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-003-10-001101 38204 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
821-22-003-10-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-003-10-001101 Semiconductor 32065 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
821-22-003-10-001101 STOCK 45350 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
3061994 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Receptacle, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã DIN Rail
3061994 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3061994 Phoenix Contact 147040 2016+ PPC 1 5/S-NS/24 Unitronix Electronics Limited
3061994 Phoenix Contact 298710 2016+ PPC 1 5/S-NS/24 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-535541-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-535541-4 Electronics 27209 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-535541-4 STOCK 46870 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-535541-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0532611071 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Tin
325313-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
776429-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.177" (4.50mm)