Location : Home > 2 > 20021323-00078D1LF
20021323-00078D1LF
Share on FacebookShare on Facebook
20021323-00078D1LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
20021323-00078D1LF CONN RCPT 78POS SMD B/E GOLD 289130 Amphenol FCI 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021323-00078D1LF CONN RCPT 78POS SMD B/E GOLD 147560 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-87-048-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
803-87-088-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1676730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1676730000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 16POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1676730000 Weidmuller 157580 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1676730000 Weidmuller 298570 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-83-014-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-83-014-30-001191 IC 56040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-014-30-001191 Preci-Dip 147730 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-83-014-30-001191 Preci-Dip 297770 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1637270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637270000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 90 17POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1637270000 Weidmuller 147850 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1637270000 Weidmuller 298530 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KU10C05000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Blade Pins 0.591" (15.00mm) Vertical Through Hole
KU10C05000J0G Amphenol FCI 147460 2016+ 1500 TB SOCKET VERTICAL Unitronix Electronics Limited
KU10C05000J0G IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KU10C05000J0G NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1956380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1956380000 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1956380000 Weidmuller 147690 2016+ BLZP 5.00/24/180LR SN BK BX Unitronix Electronics Limited
1-215464-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1473668-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.400" (10.16mm)
1473668-1 STOCK 43610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1473668-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1473668-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN CBL CLAMP RECEPT 3POS (5PS) Global Thunder Electronics Co.,Ltd
4-87456-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)