Location : Home > L > LCMB150-10-X
LCMB150-10-X
Share on FacebookShare on Facebook
LCMB150-10-X distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCMB150-10-X LUG COPPER 1 HOLE 147150 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ15D2/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 15V 3W DO204AL
3EZ15D2/TR12 IC 59150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GLL4736-E3/97 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 1W MELF DO213AB
GLL4736-E3/97 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GLL4736-E3/97 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
VLZ11B-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10.78V 500MW SOD80
VLZ11B-GS18 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VLZ11B-GS18 NEW 87670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAS40-00-G3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT23
BAS40-00-G3-08 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BAS40-00-G3-08 NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430612-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430612-03-0 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1032920000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1032920000 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1032920000 Weidmuller 157470 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM R/A BK Unitronix Electronics Limited
1032920000 Weidmuller 298450 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM R/A BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com