Location : Home > P > P10-6SLF-D
P10-6SLF-D
Share on FacebookShare on Facebook
P10-6SLF-D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P10-6SLF-D ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
P10-6SLF-D 2015+ 8000 Panduit Corp 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRF7807VD1TR Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 8.3A 8-SOIC
IRF7807VD1TR NEW 98510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRF7807VD1TR IR 45690 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
IRF7807VD1TR N/A 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SB140-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO41
SB140-T Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SB140-T WTE 10000 2013+ 1.0A SCHOTTKY BARRIER DIODE World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
GS1A-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 1A DO214AC
GS1A-TP 39364 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
GS1A-TP VISHAYGENE 803 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GS1A-TP NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1782475 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1782475 Phoenix Contact 147890 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1782475 Phoenix Contact 289090 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2854791 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Free Hanging (In-Line)