Location : Home > L > LCCF6-14AF-L
LCCF6-14AF-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCCF6-14AF-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCCF6-14AF-L LUG COPPER 2 HOLE 147380 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
14-3508-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-3508-30 Aries Electronics 157750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-3508-30 Aries Electronics 277610 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-3508-30 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
22-0508-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 22POS GOLD
22-0508-20 Aries Electronics 157410 2016+ CONN SOCKET SIP 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-0508-20 Aries Electronics 277590 2016+ CONN SOCKET SIP 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-141-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-141-41-007101 Preci-Dip 147410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-141-41-007101 Preci-Dip 288670 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861-83-018-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-83-018-10-001101 Preci-Dip 147120 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Unitronix Electronics Limited
861-83-018-10-001101 Preci-Dip 287890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1017008-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1017008-6 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1017008-6 TE Connectivity AMP Connectors 298750 2016+ CONN RCPT 10POS MOD II DUAL GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1017008-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 10POS MOD II DUAL GOLD EKT Electronics Co., Ltd
1017008-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 10POS MOD II DUAL GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd
SFH31-NPPB-D19-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
SFH31-NPPB-D19-SP-BK IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFH31-NPPB-D19-SP-BK Sullins Connector Solutions 157250 2016+ CONN HEADER .050 38POS Unitronix Electronics Limited
3-87977-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
3-87977-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-87977-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HOUSING 10POS .100 POL DUAL Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3-87977-0 Electronics 27880 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-87977-0 STOCK 43740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1974160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1974160000 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1974160000 Weidmuller 157490 2016+ SCD-THR 3.81/30/90G 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
5436995 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole