Location : Home > A > AB308-16.257MHZ
AB308-16.257MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
AB308-16.257MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AB308-16.257MHZ ROHS 25600 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AB308-16.257MHZ CRYSTAL 16.2570MHZ 16PF T/H 62435 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AB308-16.257MHZ CRYSTAL 16.2570MHZ 16PF T/H 57709 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-150-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-43-131-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-43-131-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1645620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645620000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 20POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1645620000 Weidmuller 157740 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1645620000 Weidmuller 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com