Location : Home > A > AB308-16.000MHZ
AB308-16.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
AB308-16.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AB308-16.000MHZ SMD 15186 ABRACON 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
AB308-16.000MHZ CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF T/H 62535 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
AB308-16.000MHZ CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF T/H 57809 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AB308-16.000MHZ CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF T/H 88390 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPSE-S21-SC-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPSE-S21-SC-BK Sullins Connector Solutions 147240 2016+ CONN HEADER 1MM 21POS Unitronix Electronics Limited
546-83-121-13-061136 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 121POS GOLD
546-83-121-13-061136 Preci-Dip 147570 2016+ CONN SOCKET PGA 121POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-83-121-13-061136 Preci-Dip 292650 2016+ CONN SOCKET PGA 121POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1971235 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 45¡ã Free Hanging (In-Line)
1971235 VisualComm 16000 2017+ REDRNDFLATBLUEBLUEDIFFTAB K.D.H. Group (Asia) Limited
316-83-115-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-115-41-002101 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-115-41-002101 Preci-Dip 156980 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-115-41-002101 Preci-Dip 297850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0878313020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0878313020 Molex 13334 CONNHEADER30POS AAA(HK) Electronics Co.,LTD. Skype: loismaii
812-22-050-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 50 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-050-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-050-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 50POS SNGL .315 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-050-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 50POS SNGL .315 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-050-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 50POS SNGL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2029181-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
2029181-3 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0940304931 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 16-24 AWG Crimp Connector Non-Insulated