Location : Home > L > LCBSM-10-01
LCBSM-10-01
Share on FacebookShare on Facebook
LCBSM-10-01 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCBSM-10-01 785462 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
LCBSM-10-01 785462 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LCBSM-10-01 785462 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NVMFS5C682NLT1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V SO8FL
ATS-01E-146-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412
ATS-15F-35-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 36.83X57.6X5.84MM
UU9LFBNP-B902 Filters Common Mode Chokes 18mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 180mA DCR 5 Ohm
UU9LFBNP-B902 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UU9LFBNP-B902 NEW 78510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UU9LFBNP-B902 SUMIDA 20000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
UU9LFBNP-B902 SUMIDA 20000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
ATS-08H-114-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT
4420P-601-101/201L Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (T-Type) EMI Filter 1st Order Low Pass 8 Channel R = 100 Ohms, C = 200pF 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
ATS-05A-121-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
938-755 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.755" (19.18mm) Natural
938-755 IC 56720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CTX2-1-R Inductors, Coils, Chokes Arrays, Signal Transformers Unshielded 2 Coil Inductor Array 8.1¦ÌH Inductance - Connected in Series 2.03¦ÌH Inductance - Connected in Parallel 10 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 4.1A Nonstandard
CTX2-1-R 6798954 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CTX2-1-R 6798954 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CTX2-1-R 36678 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
511-24F Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.3¦ÌH Unshielded Molded Inductor 685mA 480 mOhm Max Axial