Location : Home > S > SPD125-473M
SPD125-473M
Share on FacebookShare on Facebook
SPD125-473M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SPD125-473M RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SPD125-473M INDUCTOR SHIELDED 47.0UH SMD 57039 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SPD125-473M RoHS Compliant 39696 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-15F-127-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT
MJD44H11T4 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 80V 8A DPAK
MJD44H11T4 878596 13+ fenyang electronics co.,ltd
8.13MM-22.86MM-25-8810 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets 8.13MM X 22.86MM 1=25/PK
CM7560-104 Filters Common Mode Chokes 100¦ÌH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 5.5A DCR 13 mOhm
CM7560-104 7984566 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CM7560-104 Delevan 53388 15+ 15+ Futune Electronics Co.Limitd
CM7560-104 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-05A-123-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X20MM XCUT
ATS-21B-168-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412
ATS-11A-92-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB
ATS-20G-16-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-03A-48-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T412
ATS-10A-172-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T766
005151859914 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Polystyrene 0.197" (5.00mm) Black