Location : Home > L > LCA750-58-6
LCA750-58-6
Share on FacebookShare on Facebook
LCA750-58-6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCA750-58-6 LUG COPPER 1 HOLE 147010 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-3508-312 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-3508-312 Aries Electronics 147540 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-3508-312 Aries Electronics 299550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-3508-312 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-058-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-058-10-012101 Preci-Dip 147340 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-058-10-012101 Preci-Dip 288010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
410-83-214-41-105191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
410-83-214-41-105191 Preci-Dip 157340 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-214-41-105191 Preci-Dip 297790 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1290390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1290390000 Weidmuller 157260 2016+ TERM BLOCK HDR 36POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1290390000 Weidmuller 299130 2016+ TERM BLOCK HDR 36POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3210-06-001-11-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Tin
3210-06-001-11-99 CNC Tech 157660 2016+ CONN IDC HEADER 0.050 6 POS Unitronix Electronics Limited
3210-06-001-11-99 CNC Tech 298170 2016+ CONN IDC HEADER 0.050 6 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1586612-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.163" (4.14mm) Through Hole, Right Angle Gold
1586612-1 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1586612-1 TE Connectivity AMP Connectors 157030 2016+ CONN HEADER 8POS R/A MINI-MNL Unitronix Electronics Limited
1586612-1 TE Connectivity AMP Connectors 288600 2016+ CONN HEADER 8POS R/A MINI-MNL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com