Location : Home > L > LAM3B250-12-1Y
LAM3B250-12-1Y
Share on FacebookShare on Facebook
LAM3B250-12-1Y distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38530-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38530-13-0 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38530-13-0 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761853001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761853001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761853001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 10POS BLK 42PC TPC Global Service Co.Ltd.
1761853001 Weidmuller 147690 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0387316922 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1980446 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.205" (5.20mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1980446 N/A 38 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1980446 Phoenix Contact 157540 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1980446 Phoenix Contact 297910 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1734709-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
1734709-7 Electronics 25191 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1734709-7 Electronics 25191 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1734709-7 STOCK 43090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
350583-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Gold
350583-2 Electronics 26731 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
350583-2 Electronics 26731 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
350583-2 STOCK 43610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1862946 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1862946 Phoenix Contact 8000 2012+ 11POS 3.5MM PITCH TERM BLOC PLUG TPC Global Service Co.Ltd.
1862946 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1862946 Phoenix Contact 157350 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-796640-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-796640-4 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-796640-4 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-796640-4 TE Connectivity AMP Connectors 297570 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022288050 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin