Location : Home > L > LCA10-10-L
LCA10-10-L
Share on FacebookShare on Facebook
LCA10-10-L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LCA10-10-L LUG COPPER 1 HOLE 157030 Panduit Corp 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LCA10-10-L ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
282963-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
282963-9 IC 59920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282963-9 TE Connectivity AMP Connectors 157190 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 7.5MM Unitronix Electronics Limited
282963-9 TE Connectivity AMP Connectors 298990 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M80-6140642 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M80-6140642 Harwin Inc. 147240 2016+ 6 SIL SOCKET 1.3MM TAIL Unitronix Electronics Limited
M80-6140642 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-6140642 NEW 88910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1638450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1638450000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 270 20POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1638450000 Weidmuller 147080 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1638450000 Weidmuller 298790 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-030-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-030-10-012101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-030-10-012101 Preci-Dip 157870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
325113-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325215-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0430455420 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Gold
0428160612 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.394" (10.00mm)
0399300318 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Barrier Strip 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)