Location : Home > L > LB2016T100KV
LB2016T100KV
Share on FacebookShare on Facebook
LB2016T100KV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LB2016T100KV SMD 13000 TAIYO 2016 1DAY Ande Electronics Co. Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-02F-184-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T412
ATS-14H-89-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM R-TAB T412
SSM3J15CT(TPL3) Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 30V 0.1A CST3
SSM3J15CT(TPL3) IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSM3J15CT(TPL3) NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-06E-69-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB T766
ATS-05G-99-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T766
ATS-07D-50-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB
ATS-15G-79-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB
ATS-04B-79-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T412
74270012 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 47 Ohm @ 100MHz ID 0.063" Dia (1.60mm) OD 0.161" Dia (4.10mm) Length 0.157" (4.00mm)