Location : Home > L > LAQ2D561MELZ45
LAQ2D561MELZ45
Share on FacebookShare on Facebook
LAQ2D561MELZ45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LAQ2D561MELZ45 CAP ALUM 560UF 20 200V SNAP 883500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LAQ2D561MELZ45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 200 Volts 0.2 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com