Location : Home > L > L77DDH50S1BON
L77DDH50S1BON
PT01SE-24-61P Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
1-1478223-0 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Through Hole Solder
2M805-002-16NF12-5SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 5C 5#16 SKT PLUG THRD
DTS20F23-21BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 21 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
M83-LFC1F1N36-0000-000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RECEPT 36POS
MS27466T21F35AC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 79 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
C48-06R16Y24P9-402 Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
1-2029097-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16P RCPT VAL-U-LOK V2 BLUE
1-2029097-6 IC 56100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM23758000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
VM23758000J0G Amphenol FCI 156990 2016+ 500 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
VM23758000J0G IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VM23758000J0G NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38331-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38331-25-0 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38331-25-0 NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1719118 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã and 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1719118 RoHs 15000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1719118 RoHs 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
10114831-11108LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle Gold
10114831-11108LF Amphenol FCI 147480 2016+ WTB 1.25 WAFER 90 DIP Unitronix Electronics Limited
10114831-11108LF IC 59550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
480-80-214-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin HEADER SOLDER CUP 2.54MM
480-80-214-00-001101 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
480-80-214-00-001101 Preci-Dip 147550 2016+ HEADER SOLDER CUP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
480-80-214-00-001101 Preci-Dip 279210 2016+ HEADER SOLDER CUP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395319014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1-640456-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1-640456-9 TE Connectivity AMP Connectors 287950 2016+ CONN HEADER VERT 19POS .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-640456-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR 19POS FRIC STR MTA 100 TPC Global Service Co.Ltd.
316-87-152-41-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 52 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-152-41-009101 Preci-Dip 147540 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-152-41-009101 Preci-Dip 289150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com