Location : Home > C > CTV06RW-11-5SA-LC
CTV06RW-11-5SA-LC
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GEC.0E.240.RN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONICAL NUT FOR .0E.
CIR08CF-24-28SY-F80-T12 Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
5555165-2 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P4C R/A UNSHLD
GTC01F28-15S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 35C 35#16 SKT RECP LINE
FH12-30S-0.5SH Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 30 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
97-3107A22-9S-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 3C 3#12 SKT PLUG
MS3121F22-55SF0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Strain Relief
DEMAM-9S Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
1-87631-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
1-87631-1 Electronics 27819 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-87631-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1943440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1943440000 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1943440000 Weidmuller 157280 2016+ SC 3.81/18/180F 3.2SN GN BX Unitronix Electronics Limited
65239-034LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 68 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Blue 0.100" (2.54mm)
65239-034LF Electronics 25169 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
65239-034LF IC 37220 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
69192-210HTLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
69192-210HTLF 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69192-210HTLF Amphenol FCI 156940 2016+ BERGSTIK II DR STRAIGHT RET Unitronix Electronics Limited
796641-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
796641-7 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
796641-7 N/A 800 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
796641-7 TE Connectivity AMP Connectors 147120 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
796641-7 TE Connectivity AMP Connectors 278990 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929710-11-05 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929710-11-05 3M 157780 2016+ CONN HEADER 10PS STR DL .100 TIN Unitronix Electronics Limited
1955015 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1955015 Phoenix Contact 147880 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1955015 Phoenix Contact 278010 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387291101 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC 10A 9 ASY C
1779093 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole