Location : Home > K > KJ0T14B35SNL
KJ0T14B35SNL
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09696835421 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D SUB MA 20A PCB ANGLED SOLDER C
DEMAMF9P Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 9 M CRIMP FLOA G50 ZINC
BACC63CC14-7P7H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 7 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
FCC17C37SA6EB Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
1792930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1792930000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1792930000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK SOCKET 12POS 3.81MM GRN EKT Electronics Co., Ltd
1792930000 Weidmuller 157120 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1792930000 Weidmuller 288190 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1794440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1794440000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1794440000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK 3.5MM 90 20POS TIN EKT Electronics Co., Ltd
1794440000 Weidmuller 287910 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0382190221 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
0022058059 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin