Location : Home > P > PREC037SAAN-RC
PREC037SAAN-RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC037SAAN-RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC037SAAN-RC CONN HEADER .100 SNGL STR 37POS 157420 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
178-009-513R451 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9, 9 Position D-Sub - Stacked Receptacle, Female Sockets Connector, Board Edge, Through Hole, Right Angle Solder
RJE73-188-00110 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
DTS24W21-35PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 79 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
AIB2-28-19SC-C8-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 10C 4#12 (10-12) 6#16 SKT
DBF25SV Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
GTC08R24-10P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 7C 7#8 PIN PLUG
0022283020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin