Location : Home > K > KBPC3504W-G
KBPC3504W-G
Share on FacebookShare on Facebook
KBPC3504W-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KBPC3504W-G RECTIFIER BRIDGE 35A 400V KBPCW 688000 Comchip Technology 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
KBPC3504W-G RECTIFIER BRIDGE 35A 400V KBPCW 157079 Comchip Technology 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-7385-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS TIN
20-7385-10 Aries Electronics 157010 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
20-7385-10 Aries Electronics 278390 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-7385-10 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-87-150-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-150-41-006101 Preci-Dip 147360 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-150-41-006101 Preci-Dip 288730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431113-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431113-13-0 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1776279-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1776279-3 TE Connectivity AMP Connectors 157890 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1776279-3 TE Connectivity AMP Connectors 297590 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776279-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776279-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PIVIT 13POS 3.5MM BLU TPC Global Service Co.Ltd.
851-83-018-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-83-018-30-001101 Preci-Dip 147260 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-018-30-001101 Preci-Dip 288530 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-128-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-128-41-002101 Preci-Dip 147430 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-128-41-002101 Preci-Dip 288910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMS-119-01-L-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
SEIFX-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
SEIFX-5 Curtis Industries 157650 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
SEIFX-5 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SEIFX-5 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87368-1020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
15-44-3236 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold