Location : Home > K > K50-HC1CSE59.600
K50-HC1CSE59.600
Share on FacebookShare on Facebook
K50-HC1CSE59.600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K50-HC1CSE59.600 OSCILLATOR XO 59.6MHZ CMOS SMD 42295 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
K50-HC1CSE59.600 ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
K50-HC1CSE59.600 OSCILLATOR 59.6000MHZ 5V SMD 8000 AVX Corporation 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
855-83-081-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 81 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
546-83-225-17-003135 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 225POS GOLD
546-83-225-17-003135 Preci-Dip 147740 2016+ CONN SOCKET PGA 225POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-83-225-17-003135 Preci-Dip 287530 2016+ CONN SOCKET PGA 225POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com