Location : Home > K > K50-HC1CSE53.125
K50-HC1CSE53.125
Share on FacebookShare on Facebook
K50-HC1CSE53.125 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K50-HC1CSE53.125 OSC XO 53.125MHZ CMOS SMD 42395 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
K50-HC1CSE53.125 ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-87-039-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
831-87-039-40-001101 Preci-Dip 147410 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-039-40-001101 Preci-Dip 288670 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929852-01-17-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929852-01-17-RB 3M 147200 2016+ CONN SOCKET 34POS DL .100 GOLD Unitronix Electronics Limited
929852-01-17-RB 3M 288650 2016+ CONN SOCKET 34POS DL .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37068-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37068-13-0 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37068-13-0 NEW 98350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1645300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1645300000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 9POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1645300000 Weidmuller 157790 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1645300000 Weidmuller 297790 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-44-4122 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0430450609 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
0430450609 MOLEX 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
5435666 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5435666 Phoenix Contact 157200 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5435666 Phoenix Contact 298390 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
61231420621 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
61231420621 WE 12000 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
61231420621 WE 12000 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
61231420621 Wurth Electronics Inc 298730 2016+ CONN HEADER 14 POS 2.54 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1913743 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1913743 N/A 50 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1913743 Phoenix Contact 157010 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 10.16MM Unitronix Electronics Limited
1913743 Phoenix Contact 298270 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS R/A 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
63696-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 16-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated