Location : Home > K > K2500E70AP
K2500E70AP
Share on FacebookShare on Facebook
K2500E70AP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K2500E70AP SIDAC 250V 1A TO-92 242420 Littelfuse Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
K2500E70AP SIDAC 250V 1A TO-92 781100 Littelfuse Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
432212-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432212-10-0 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
433113-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws