Location : Home > A > ASEMPC-48.000MHZ-Z-T
ASEMPC-48.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-48.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-48.000MHZ-Z-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 57639 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-48.000MHZ-Z-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 77910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-48.000MHZ-Z-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 77910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-48.000MHZ-Z-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 139990 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387700916 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Dual
325220-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
126-93-424-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
126-93-424-41-002000 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-424-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-424-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147140 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
126-93-424-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278370 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-23 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929975-01-23 3M 288510 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 46POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-23 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929975-01-23 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 46POS TPC Global Service Co.Ltd.
T37111-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37111-17-0 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37111-17-0 NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1765476 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1765476 Phoenix Contact 147280 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1765476 Phoenix Contact 299190 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-009-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 9 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-009-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-009-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 9POS SNGL .255 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-009-30-000101 Semiconductor 21483 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
812-22-009-30-000101 STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
5437415 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole