Location : Home > K > K122K15X7RF53L2
K122K15X7RF53L2
Share on FacebookShare on Facebook
K122K15X7RF53L2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K122K15X7RF53L2 ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
K122K15X7RF53L2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1200pF 50volts 10 X7R 2.5m 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
K122K15X7RF53L2 CAP CER 1200PF 50V X7R RADIAL 894200 Vishay BC Components 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
K122K15X7RF53L2 CAP CER 1200PF 50V X7R RADIAL 789000 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
K122K15X7RF53L2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1200pF 50volts 10 X7R 2.5m 80,000 Vishay/BC Components update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
K122K15X7RF53L2 CAP CER 1200PF 50V X7R RADIAL 1519200 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
K122K15X7RF53L2 CAP CER 1200PF 50V X7R RADIAL 894200 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.