Location : Home > 0 > 06031A6R0CAT4A
06031A6R0CAT4A
Share on FacebookShare on Facebook
06031A6R0CAT4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
06031A6R0CAT4A CAP CER 6PF 100V NP0 0603 701000 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
06031A6R0CAT4A CAP CER 6.0PF 100V NP0 0603 80,000 AVX Corporation update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
06031A6R0CAT4A CAP CER 6PF 100V NP0 0603 1441500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited