Location : Home > K > K103M15X7RF53H6
K103M15X7RF53H6
Share on FacebookShare on Facebook
K103M15X7RF53H6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K103M15X7RF53H6 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.01uF 50V 20 X7R 6.35mm L 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
K103M15X7RF53H6 ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
K103M15X7RF53H6 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.01uF 50V 20 X7R 6.35mm L 80,000 Vishay/BC Components update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
K103M15X7RF53H6 CAP CER 10000PF 50V 20 RADIAL 1526900 Vishay BC Components 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
K103M15X7RF53H6 CAP CER 10000PF 50V 20 RADIAL 796700 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.