Location : Home > M > MR055C104JAAAP2
MR055C104JAAAP2
Share on FacebookShare on Facebook
MR055C104JAAAP2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR055C104JAAAP2 Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MR055C104JAAAP2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 5 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MR055C104JAAAP2 Original package well 88470 NEW 18+ RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MR055C104JAAAP2 CAP CER 0.1UF 50V 5 RADIAL 1215300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
MR055C104JAAAP2 CAP CER 0.1UF 50V 5 RADIAL 493100 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MR055C104JAAAP2 CAP CER 0.1UF 50V 5 RADIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MR055C104JAAAP2 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 5 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MR055C104JAAAP2 CAP CER 0.1UF 50V 5 RADIAL 493100 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
MR055C104JAAAP2 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.