Location : Home > K > K102J15C0GF5TH5
K102J15C0GF5TH5
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for K102J15C0GF5TH5 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
K102J15C0GF5TH5 VISHAY 4000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
K102J15C0GF5TH5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
K102J15C0GF5TH5 ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
K102J15C0GF5TH5 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000pF 50volts 5 C0G 5mm L 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
K102J15C0GF5TH5 CAP CER 1000PF 50V 5 RADIAL 588700 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.