Location : Home > E > EKXJ221ELL271MLP1S
EKXJ221ELL271MLP1S
Share on FacebookShare on Facebook
EKXJ221ELL271MLP1S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKXJ221ELL271MLP1S CAP ALUM 270UF 20 220V RADIAL 888100 United Chemi-Con NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
EKXJ221ELL271MLP1S CAP ALUM 270UF 20 220V RADIAL 782900 United Chemi-Con 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
EKXJ221ELL271MLP1S Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 270uF 220Volts 80,000 United Chemi-Con 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd