Location : Home > I > ISC1812ESR15K
ISC1812ESR15K
Share on FacebookShare on Facebook
ISC1812ESR15K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ISC1812ESR15K INDUCTOR WW 150NH 10 1812 47730 Vishay NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-20B-209-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X10MM XCUT T412
EYG-A091201V Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets PGS + HEAT RESISTANCE ACRYLIC AD
9053-100-0001 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel C = 1.4¦ÌF 15A Axial, Bushing - 2 Solder Eyelets
9053-100-0001 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
9053-100-0001 789455 13+ fenkey electronics co.,ltd
9053-100-0001 789455 13+ fenyang electronics co.,ltd
ATS-18G-43-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
ATS-08H-73-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412
ATS-08B-59-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM L-TAB
D5NL881M5P1HY-Z Filters SAW Filters DUPLEXER SAW BAND V/BC0 SV-LTE
D5NL881M5P1HY-Z IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D5NL881M5P1HY-Z NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
D5NL881M5P1HY-Z Taiyo Yuden 91200 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
B82442A1155J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 70mA 16 Ohm Max 2-SMD
B82442A1155J EPCOS 32375 1531+ SMT-INDUCTOR 2220 1500UH 50 Alphatek Technology Limited
V6516K IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V6516K NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PE-0402CD680JTG Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 970 mOhm Max Nonstandard
PE-0402CD680JTG NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PE-0402CD680JTG Pulse 56969 2015+ INDUCTOR WW 68NH 250MHZ 0402 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CR75-270KC Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 27¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 120 mOhm Max Nonstandard
CR75-270KC 7984566 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CR75-270KC brenda@hon 77440 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
CR75-270KC originalne 48050 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4590-124K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 120¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 2.43A 113 mOhm Max Axial
4590-124K 846597 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
4590-124K Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4590-124K Electronics 25059 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
MGV1207R30M-10 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 300nH Shielded Wirewound Inductor 48A 0.8 mOhm Max Nonstandard
MGV1207R30M-10 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MGV1207R30M-10 Laird 6500 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MGV1207R30M-10 NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC52LC-2R2 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2¦ÌH Shielded Inductor 3A 59 mOhm Max Nonstandard
SC52LC-2R2 IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC52LC-2R2 NEW 98610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC52LC-2R2 Signal Transformer 42325 1531+ INDUCTOR SMD 2.2UH 1.63A 100KHZ Alphatek Technology Limited
SC52LC-2R2 Signal Transformer 57749 2015+ INDUCTOR SMD 2.2UH 1.63A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com