Location : Home > I > ISC1210ER8R2K
ISC1210ER8R2K
Share on FacebookShare on Facebook
ISC1210ER8R2K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ISC1210ER8R2K ROHS 621853 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ISC1210ER8R2K ROSH 7890 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
ISC1210ER8R2K IN STOCK 36656 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
ISC1210ER8R2K standard package with RoHS 45820 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ISC1210ER8R2K INDUCTOR WW 8.2UH 10 1210 42205 Vishay 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DMT8012LFG-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 80V 9.5A PWDI3333-8
DMT8012LFG-13 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DMT8012LFG-13 NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-P434 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR BRIDGE 40A 1000V D-19
VS-P434 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-P434 NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LFG225 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves 225mm Sq Fan Filter Guard Assembly ABS Louvered