Location : Home > N > NRS6012T5R3MMGJ
NRS6012T5R3MMGJ
Share on FacebookShare on Facebook
NRS6012T5R3MMGJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NRS6012T5R3MMGJ 6498 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
NRS6012T5R3MMGJ INDUCTOR POWER 5.3UH 1.55A SMD 46930 Taiyo Yuden 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
NRS6012T5R3MMGJ 764598 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
NRS6012T5R3MMGJ INDUCTOR POWER 5.3UH 1.55A SMD 46930 Taiyo Yuden 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
NRS6012T5R3MMGJ INDUCTOR POWER 5.3UH 1.55A SMD 10580 Taiyo Yuden 2014+ Pb F-ree,Timely Response Ameyic Electronics Limited
NRS6012T5R3MMGJ INDUCTOR POWER 5.3UH 1.55A SMD 31815 Taiyo Yuden 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
NRS6012T5R3MMGJ IN STOCK 36658 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
NRS6012T5R3MMGJ 0.236 L x 0.236 W x 0.047 H (6.00mm x 6.00mm x 1.20mm) 7500 Taiyo Yuden 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor