Location : Home > I > IRKJ91/14A
IRKJ91/14A
Share on FacebookShare on Facebook
IRKJ91/14A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IRKJ91/14A 789546 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
IRKJ91/14A 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
116-83-640-41-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
116-83-640-41-001101 IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-83-640-41-001101 Preci-Dip 157350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-83-640-41-001101 Preci-Dip 277890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3210156 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 12-26 AWG
3210156 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3210156 Phoenix Contact 147080 2016+ CONN TERM BLK W/TEST DISC 5.2MM Unitronix Electronics Limited
3210156 Phoenix Contact 288390 2016+ CONN TERM BLK W/TEST DISC 5.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-029-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-029-10-132101 Preci-Dip 147380 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-029-10-132101 Preci-Dip 288570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1825046-3 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
2-1825046-3 TE Connectivity AMP Connectors 147840 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
2-1825046-3 TE Connectivity AMP Connectors 287730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-122-02-S-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
821-22-047-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 47 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-047-10-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-047-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-047-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 47POS SNGL .197 PCB EKT Electronics Co., Ltd
821-22-047-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 47POS SNGL .197 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1949230000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1949230000 Weidmuller 157890 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1949230000 Weidmuller 298470 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0348259241 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
1722562005 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.138" (3.50mm)