Location : Home > H > HSM93-010.0M
HSM93-010.0M
Share on FacebookShare on Facebook
HSM93-010.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HSM93-010.0M 897465 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
HSM93-010.0M standard package with RoHS 43270 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
HSM93-010.0M OSC XO 10.000MHZ HCMOS SMD 41595 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
HSM93-010.0M 897465 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
HSM93-010.0M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSQ-124-02-T-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
SSQ-124-02-T-S-RA IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-124-02-T-S-RA NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-124-02-T-S-RA Samtec Inc (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
SSQ-124-02-T-S-RA Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
824-22-014-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 14 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-014-00-001000 IC 59870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
824-22-014-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157320 2016+ CONN HEADER SPRING 14POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-014-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297990 2016+ CONN HEADER SPRING 14POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325322-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325322-19-0 IC 59760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
350781-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.250" (6.35mm)
350781-1 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1775441-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.059" (1.50mm)
1775441-7 Electronics 25591 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1775441-7 Electronics 25591 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1775441-7 STOCK 43490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1754649 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1754649 Phoenix Contact 157770 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1754649 Phoenix Contact 298150 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
19419-0014 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug 0.230" (5.84mm)