Location : Home > S > SIT3809AC-D-33EZ
SIT3809AC-D-33EZ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AC-D-33EZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AC-D-33EZ OSC MEMS PROG 3.3V SMD 57819 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AC-D-33EZ OSC MEMS PROG 3.3V SMD 97490 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
855-83-060-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
416-83-214-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-214-41-004101 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-214-41-004101 Preci-Dip 147590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-214-41-004101 Preci-Dip 298470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430615-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)