Location : Home > H > HS92008100J0G
HS92008100J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HS92008100J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SZMM5Z3V3T1G Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD523
SZMM5Z3V3T1G ON Semiconductor 139300 17+/18+ DIODE ZENER 200MW 3.3V SOD523-2 FindCores Electronics Co.,Ltd.
SZMM5Z3V3T1G ON Semiconductor 139300 NEW RoHS DIODE ZENER 200MW 3.3V SOD523-2 FindCores Electronics Inc.
SZMM5Z3V3T1G ON Semiconductor 241530 1538+ DIODE ZENER 200MW 3.3V SOD523-2 Alphatek Technology Limited
7M-27.120MAHJ-T Crystals and Oscillators Crystals CRYSTAL 27.120MHZ 18PF SMT
UX60-MB-5S8(61) Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - mini B USB 2.0 Receptacle Connector 5 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
UX60-MB-5S8(61) Hirose Electric Co Ltd 157890 2016+ CONN RECEPT MINI USB2.0 5POS Unitronix Electronics Limited
UX60-MB-5S8(61) Hirose Electric Co Ltd 298150 2016+ CONN RECEPT MINI USB2.0 5POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CX532Z-A5B3C5-70-20.0D18 Crystals and Oscillators Crystals 20MHz ¡À20ppm Crystal 18pF 70 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD
CX532Z-A5B3C5-70-20.0D18 Cardinal Components Inc. 42385 1538+ CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD Alphatek Technology Limited
CX532Z-A5B3C5-70-20.0D18 Cardinal Components Inc. 57809 2015+ CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008AI-82-30E-8.000000Y Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.0V 8MHZ OE
50830 Original 37264 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
50830 Semiconductor 32065 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
50830 STOCK 45190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
JANTXV1N755A-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 500MW DO35
JANTXV1N755A-1 48000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
JANTXV1N755A-1 MICROSEMI 10000 2013+ SILICON 400 mW ZENER DIODES World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
JANTXV1N755A-1 MOT 235710 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
JANTXV1N755A-1 MOT 37744 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1776119-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1776119-8 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776119-8 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK 8POS SIDE ENT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776119-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1770445 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.394" (10.00mm) Through Hole
1770445 Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
1770445 Phoenix Contact 156990 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1770445 Phoenix Contact 298050 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 18 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
995251 Weidmuller 157770 2016+ LP 5.08/135/18 BK Unitronix Electronics Limited
995251 Weidmuller 297890 2016+ LP 5.08/135/18 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ED793/4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
ED793/4 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ED793/4 NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ED793/4 On Shore Technology Inc 8000 2012+ TERMINAL BLOCK 5MM 4POS PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com