Location : Home > H > HS40508000J0G
HS40508000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HS40508000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ82D2E3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 2W DO204AL
IPI80N06S207AKSA1 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 80A TO262-3
IPI80N06S207AKSA1 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IPI80N06S207AKSA1 NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UF3002-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 3A DO201AD
UF3002-T DIODES 10000 2013+ 3.0A ULTRA-FAST RECTIFIER World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
UF3002-T DIODESINC 30000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
UF3002-T N/A 85600 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
UF3002-T IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK51407030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK51407030 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK51407030 NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAS40-04-7-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23-3
BAS40-04-7-F DIODES 75880 2016 SOT-23 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
BAS40-04-7-F DIODES 22000 14-15+ SOT23 Nego IC Co.Doris@negoic.com
BAS40-04-7-F Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MBRH20030RL Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE MODULE 30V 200A D-67
MBRH20030RL IC 58780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MBRH20030RL NEW 76050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TJ13710400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ13710400J0G Amphenol FCI 157770 2016+ 500 TB PLU PLU W/HANDLE Unitronix Electronics Limited
TJ13710400J0G IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ13710400J0G NEW 98150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1601605-1 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416F38435IDT Crystals and Oscillators Crystals 38.4MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F38435IDT CTS-Frequency Controls 32095 1538+ CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT Alphatek Technology Limited
416F38435IDT CTS-Frequency Controls 57519 2015+ CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38435IDT CTS-Frequency Controls 77590 2015+ CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1830444 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1830444 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1830444 Phoenix Contact 288050 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1788208 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 11 Position Terminal Block Green Plug Connection - Ganged 42.5mm
1788208 Phoenix Contact 147840 2016+ PLUG 5.08MM 11POS DIN RAIL Unitronix Electronics Limited
1788208 Phoenix Contact 287950 2016+ PLUG 5.08MM 11POS DIN RAIL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELXM05100 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
ELXM05100 Amphenol PCD 147230 2016+ CONN TERM BLK 5POS 3.5MM R/A BK Unitronix Electronics Limited
ELXM05100 IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELXM05100 NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776257-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1776257-3 TE Connectivity AMP Connectors 298390 2016+ TERMINAL BLOCK 3POS 5.08MM VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776257-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1776257-3 Tyco Electronics 8000 2012+ TERMINAL BLOCK 3POS 5.08MM VERT EKT Electronics Co., Ltd
1713723 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1713723 Electronics 26161 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1713723 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1713723 STOCK 43150 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0145-0-15-15-30-27-04-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.015" ~ 0.025" (0.38mm ~ 0.64mm) Standard Tail Press-Fit