Location : Home > M > MBRH20030RL
MBRH20030RL
Share on FacebookShare on Facebook
MBRH20030RL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5919BP/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 1.5W DO204AL
GLL4753-E3/96 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 1W MELF DO213AB
GLL4753-E3/96 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GLL4753-E3/96 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
GLL4753-E3/96 Vishay Semiconductors 80,000 2016+ Zener Diodes 36 Volt 1.0W 10 enkaite Electronics Co., Ltd
SML4739A-E3/5A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 9.1V 1W DO214AC
SML4739A-E3/5A 641165 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SML4739A-E3/5A 641165 13+ fenyang electronics co.,ltd
SML4739A-E3/5A 641165 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SML4739A-E3/5A Originalne 498101 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CZRQR18VB-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 125MW 0402
CZRQR18VB-HF Comchip Technology 140030 NEW RoHS DIODE ZENER 18V 125MW 0402 FindCores Electronics Inc.
CZRQR18VB-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Zener Diodes 0.125W VR=18V Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CZRQR18VB-HF Comchip Technology 80,000 2016+ Zener Diodes 0.125W VR=18V enkaite Electronics Co., Ltd
CZRQR18VB-HF IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FQI6N50TU Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 500V 5.5A I2PAK
FQI6N50TU Fairchild 139570 NEW RoHS MOSFET N-CH 500V 5.5A I2PAK FindCores Electronics Inc.
FQI6N50TU IC 38851 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
FQI6N50TU Semiconductor 31525 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
FQI6N50TU STOCK 43600 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
LLSD103B-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 350MA MINMELF
LLSD103B-7 649875 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LLSD103B-7 649875 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
LLSD103B-7 16498 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
LLSD103B-7 Diodes 1950 2013+ WLParts Electronics ltd
T38310-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38310-02-0 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38310-02-0 NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1845222 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1845222 Phoenix Contact 157230 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1845222 Phoenix Contact 297590 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1725880000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1725880000 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1725880000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 4POS 180 BLK EKT Electronics Co., Ltd
1725880000 Weidmuller 299170 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com