Location : Home > H > HN11505000J0G
HN11505000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
HN11505000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F24013ALR Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À10ppm Crystal 12pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F24013ALR CTS-Frequency Controls 139550 17+/18+ CRYSTAL 24.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F24013ALR CTS-Frequency Controls 139550 NEW RoHS CRYSTAL 24.000 MHZ 12PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F24013ALR CTS-Frequency Controls 31775 1538+ CRYSTAL 24.000 MHZ 12PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F24013ALR CTS-Frequency Controls 57199 2015+ CRYSTAL 24.000 MHZ 12PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1826050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 12-26 AWG
1826050000 Weidmuller 147280 2016+ TERMINAL ZSI 6-2X2AN/G20 Unitronix Electronics Limited
0395132013 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)