Location : Home > A > ASVMPC-60.000MHZ-T3
ASVMPC-60.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-60.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-60.000MHZ-T3 OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 88610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-60.000MHZ-T3 OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 57379 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-60.000MHZ-T3 OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 62105 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-60.000MHZ-T3 OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 88610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4920 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19.2V 500MW DO35
1N4920 IC 38552 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1N4920 Semiconductor 31545 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1N4920 STOCK 146240 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
325333-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws