Location : Home > H > HM79-50270LFTR13
HM79-50270LFTR13
Share on FacebookShare on Facebook
HM79-50270LFTR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HM79-50270LFTR13 INDUCTOR 27UH MEDIUM PWR SMD 47010 TT /BI 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
HM79-50270LFTR13 INDUCTOR 27UH MEDIUM PWR SMD 10580 TT /BI 2014+ Pb F-ree,Timely Response Ameyic Electronics Limited
HM79-50270LFTR13 INDUCTOR 27UH MEDIUM PWR SMD 62005 TT /BI 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
HM79-50270LFTR13 0.394 L x 0.354 W x 0.158 H (10.00mm x 9.00mm x 4.00mm) 33523 TT 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
HM79-50270LFTR13 0.394 L x 0.354 W x 0.158 H (10.00mm x 9.00mm x 4.00mm) 19136 TT 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor