Location : Home > S > SCEP134H-2R7
SCEP134H-2R7
Share on FacebookShare on Facebook
SCEP134H-2R7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCEP134H-2R7 INDUCTOR SMD 2.70UH 14.7A 100KHZ 57049 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCEP134H-2R7 INDUCTOR SMD 2.70UH 14.7A 100KHZ 61775 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AOI508 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 70A TO251A