Location : Home > H > HM78D-755820MLFTR
HM78D-755820MLFTR
Share on FacebookShare on Facebook
HM78D-755820MLFTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HM78D-755820MLFTR INDUCTOR COUPLED 82UH SMD 19039 TT 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N4403RLRA Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 40V 0.6A TO92
2N4403RLRA ON 10020 14-15+ TO-92 Nego IC Co.Doris@negoic.com
2N4403RLRA ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-15H-105-C1-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT
ATS-18G-115-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT T766
V5818 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK ALUM ANOD
V5818 IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V5818 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-12F-145-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766
ATS-02D-122-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT T412
ATS-03D-91-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T766
ATS-02D-144-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766
1641R-181J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 180nH Shielded Molded Inductor 1.33A 47 mOhm Max Axial
1641R-181J Distributor 143210 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1641R-181J Electronics 27521 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1641R-181J IC 36410 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
913-345 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.345" (8.76mm) Natural
913-345 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5604187 Hardware, Fasteners, Accessories DIN Rail Channel Din Rail 1.378" W x 2.283" H (35.00mm x 58.00mm) Slotted Aluminum 39.370" (1000.00mm)