Location : Home > H > HM78D-755681MLFTR
HM78D-755681MLFTR
Share on FacebookShare on Facebook
HM78D-755681MLFTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HM78D-755681MLFTR INDUCTOR COUPLED 680UH SMD 16819 TT 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AFB0624HH-A Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 60X25.4MM 24VDC WIRE
AFB0624HH-A Delta Product Groups 8000 16+ FAN DC AXIAL 24V 60X25.4 5000RPM SIMEN Electronics Co.,Ltd
AFB0624HH-A Delta Product Groups 8000 16+ 24V DC FAN 60X60X25.4 MM SIMEN Electronics Co.,Ltd
AFB0624HH-A Delta Product Groups 8000 16+ 24V DC FAN 60X60X25.4 MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MJF47 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 250V 1A TO220FP
MJF47 ON 20000 2016+ TO-2203LEADFULLPAK IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MJF47 ON Semiconductor 8000 2012+ Transistors Bipolar - BJT 1A 250V 28W NPN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com