Location : Home > H > HM78D-755220MLFTR
HM78D-755220MLFTR
Share on FacebookShare on Facebook
HM78D-755220MLFTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HM78D-755220MLFTR INDUCTOR COUPLED 22UH SMD 19403 TT 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-P2-150-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T766
AON7474A Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 75V 4A/7.5A
AON7474A AO/??? 8050 2020+ DFN-83.3X3.3 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AON7474A AOS 30800 20+PB DFN FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
ATS-14G-187-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
ATS-11G-32-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X11.43MM T766
ATS-12C-107-C3-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X40X9.5MM XCUT T412
ATS-09H-74-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB
ATS-05A-75-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
ATS-04D-74-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
V6516A Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M2.5x0.45 Brass 0.197" (5.00mm)
V6516A IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V6516A NEW 88930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1475D Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #10-32 Stainless Steel 0.750" (19.05mm) 3/4"
1475D IC 59770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1475D 989000 16+ROHS 16+ROHS Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
903-770 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.770" (19.56mm) Natural
903-770 IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1161740000 Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ID/RATINGS 4.09"X0.68" YLL