Location : Home > H > HM78D-755151MLFTR
HM78D-755151MLFTR
Share on FacebookShare on Facebook
HM78D-755151MLFTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
HM78D-755151MLFTR INDUCTOR COUPLED 150UH SMD 17539 TT 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-08E-03-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT T766
ATS-05F-126-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT
ATS-10F-76-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766
ATS-10D-171-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T412
ATS-P1-182-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
CLPFL-0007-BNC Filters RF Filters 007.000MHZ BNC LOW PASS FILTER
74279224551 Filters Ferrite Beads and Chips 550 Ohm Impedance Ferrite Bead 2220 (5650 Metric) Surface Mount 4A 1 Lines 35 mOhm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
74279224551 WURTHELEKT 10870 NEW+ SMD VENDOR COMPONENTS INC.
74279224551 WurthElectronics 84000 17+ SMD EKT Electronics Co., Ltd
74279224551 WurthElectronics 84000 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1812-222K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2¦ÌH Unshielded Inductor 535mA 700 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
1812-222K 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1812-222K Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
463 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded #8-32 Phenolic 0.750" (19.05mm) 3/4" Natural
463 Preci-Dip 147840 2016+ HEADER SLOTTED WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
9774045243R Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded M2x0.4 Steel 0.177" (4.50mm)
2154 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #8-32 Stainless Steel 1.000" (25.40mm) 1"